sesje rozwojowe coaching

tylko dla odważnych

Sesje Rozwojowe coaching – tylko dla odważnych

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie.

Przeżyte doświadczenia, otaczający Cię ludzie, codzienne zdarzenia wpływają na Twój sposób postrzegania świata, ludzi i samego siebie. To postrzeganie nazywamy przekonaniami.

Twoje przekonania (np. „Nie wolno ufać ludziom”; „Muszę wszystko robić idealnie” itp.) funkcjonują na poziomie nieświadomym – tzn. nie pojawiają się na co dzień w Twoich myślach, wpływają jednak na ich treść i co najważniejsze – na Twoje zachowanie.

Twoje zachowania natomiast kształtują rzeczywistość wokół Ciebie. Im więcej masz w życiu odpowiedzialności za innych (jako szef, rodzic, nauczyciel), tym bardziej Twoje przekonania i wynikające z nich zachowania wpływają na innych. Proces ten prezentuje poniższy schemat:

rozwój coaching

Sesje rozwojowe coaching to przestrzeń i czas, podczas którego będziesz miał/a okazję przyjrzeć się swoim przekonaniom i ich wpływie na otaczającą Cię rzeczywistość – zawodową, koleżeńską, rodzinną i tą Twoją własną – osobistą. Z tą świadomością łatwiej zaakceptujesz swój sposób bycia, komunikowania się z innymi, postępowania.

Jest to też pierwszy krok do zmiany – jeśli jej potrzebujesz.

Nie jest to podróż łatwa – wymaga dużej uwagi i przyglądaniu się samemu sobie oraz akceptacji tego, co się w sobie odkryje.

Dlatego zapraszam do niej tylko odważnych.

Cele sesji:

  1. Poszerzenie świadomości Klienta na temat swoich przekonań i wartości oraz ich wpływie na otaczającą rzeczywistość.
  2. Praca nad zmianą wybranych przekonań oraz wynikających z nich zachowań w codziennym życiu.
  3. Praca nad akceptacją wybranych przekonań i wynikających z nich konsekwencji.

 

 

 

telemarketing

Telemarketing jest obowiązkowym kanałem sprzedaży dla wielu firm mających do zaoferowania usługi lub produkty. Telemarketing […]

komunikacja w zespole

Szkolenie z komunikacji to bardzo szerokie pojęcie. Zawiera trening asertywności i motywację do uczciwego dialogu. […]

obsługa pacjenta

Profesjonalny w tym kontekście oznacza – kompetentny, pomocny, uprzejmy w pracy, ale i asertywny, odporny […]

autoprezentacja

Autoprezentacja to podstawa budowania relacji społecznych, zarówno biznesowych jak i politycznych. Wzbudzanie zaufania, wiarygodność i […]