gry miejskie w Gdańsku

Gry miejskie w Gdańsku to połączenie przygody, integracji i zwiedzania.

Gry miejskie w Gdańsku to świetna zabawa!

Integracja zespołu ze zwiedzaniem tego wspaniałego miasta to coraz chętniej stosowany sposób motywacji pracowników.

Oferujemy ciekawe scenariusze i warianty, które dopasowujemy do oczekiwań klienta.

Może to być zabawa polegająca na „wyścigu” w stylu gry terenowej, z odnajdywaniem miejsc opisanych / zaznaczonych na mapie, rozwiązywaniem zagadek i zdobywaniem punktów za zrealizowane zadania grupowe bądź indywidualne.

Może to być też zabawa z większym naciskiem na zdobywanie wiedzy o Gdańsku, z wykorzystaniem lokalnych legend i zwiedzaniem Gdańskiej starówki. Wówczas „walka o czas” jest drugoplanowa, a najważniejsze staje się znalezienie prawidłowych odpowiedzi w tkance miejskiej i za pomocą różnych „narzędzi”. Ta zabawa może kończyć się quizem, który niewątpliwie jest źródłem dobrej zabawy i dodatkowym wyzwaniem dla zespołów.

Możemy także przygotować grę, w której istotna będzie rywalizacja oparta na współpracy (sytuacja wygrany – wygrany) jak w negocjacjach.

Chcesz zrobić coś nie banalnego a jednocześnie osiągnąć określone cele? Zadzwoń lub napisz do nas.

Zwykle nasze gry łączą oba elementy, czyli rywalizację pod presją czasu oraz zdobywanie wiedzy o Gdańsku. Rozwiązywanie zagadek i zwiedzanie niezwykłych miejsc, współpraca w grupie i zaskakujące zwroty akcji są wpisane w ten rodzaj rozrywki.

Gdańsk ma wyjątkową, niesamowitą historię i ogromny potencjał, jeśli chodzi gry miejskie. Ten rodzaj poznawania miejsc jest coraz częściej wybierany przez turystów, a nawet mieszkańców Gdańska, zamiast „zwykłych” spacerów z mapą.

Po fali popularności tzw. „pokojów ucieczki” (z ang. Escape rooms) rośnie zainteresowanie oryginalnymi sposobami poznawania miasta, związanymi z przygodą i rywalizacją. „Zastrzyk adrenaliny” bez wątpienia daje większe zaangażowanie grupy. Wspólne przeżywanie emocji, grupowe rozwiązywanie problemów umożliwia nawiązywanie lepszych relacji w grupie i sprzyja integracji.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy chcą poznać Gdańsk i przy tym dobrze się bawić. Grupa osób może jednorazowo liczyć od 6 do 50 osób. Czas trwania od 2 do 4 godzin. Dla osób zainteresowanych możemy stworzyć scenariusz nawet na 8 godzin czynnego wypoczynku.

Obsługujemy również większe grupy (powyżej 50 osób), ale wymaga to specjalnych ustaleń i scenariuszy.

Gry miejskie organizujemy w języku polskim, angielskim i norweskim. Jesteśmy elastyczni i możemy dopasować ofertę do oczekiwań czasowych, finansowych i tematycznych.

Firmy korzystające z gier miejskich jako formy czynnej rozrywki, zwykle łączą 2 elementy:

  1. Nagrodę dla pracowników.
  2. Integrację zespołu, scalenie pracowników i sprawdzenie ich naturalnych kompetencji w środowisku poza pracą.

Jest to dobra okazja do zrobienia zdjęć pamiątkowych, tworzenia historii firmy i zwiększenia zaangażowania pracowników w zadania zawodowe.

Dla chętnych możemy stworzyć pakiet gry miejskiej ze szkoleniem np. z zakresu motywacji, technik sprzedaży lub lepszej obsługi klienta.

Dla grup niezrzeszonych proponujemy także rozrywkę w formie spaceru z odwiedzaniem najlepszych knajp i degustacją różnych trunków. (po angielsku Pub Crowl).

gry miejskie w Gdańsku

Gry miejskie w Gdańsku to świetna zabawa! Integracja zespołu ze zwiedzaniem tego wspaniałego miasta to […]

komunikacja w zespole

Szkolenie z komunikacji to bardzo szerokie pojęcie. Zawiera trening asertywności i motywację do uczciwego dialogu. […]

SEO i optymalizacja stron

SEO i optymalizacja stron www Szkolenie z pozycjonowania stron www, czyli weź wędkę a nie rybę. […]

profesjonalna obsługa klienta

Profesjonalna obsługa klienta jest wyznacznikiem szacunku firmy dla klienta. 68% respondentów badanych w 2009 roku* […]