SEO i optymalizacja stron

daj się łatwo odnaleźć w necie

SEO i optymalizacja stron www

Szkolenie z pozycjonowania stron www, czyli weź wędkę a nie rybę.
„Nie ma Cię w internecie, to znaczy, że Cię nie ma” takie słowa można usłyszeć zarówno od guru marketingu internetowego i przeciętnego gimnazjalisty.
Marketing internetowy jest najszybciej rozwijającą się dziedziną docierania do klientów. Zrób krok do przodu, daj się odnaleźć.

ZADAJ PYTANIE O SZKOLENIE – ZAREZERWUJ TERMIN

A co jeżeli jesteś, tylko nie wiadomo jak Cię znaleźć? Jesteś, czy Cię nie ma?
Bądź zatem na 100% i daj się znaleźć. Skorzystaj z oferty szkoleń podnoszących kwalifikacje dla osób, którzy chcą zaistnieć „w internetach” i wypromować swoje strony pod kątem wyszukiwania i optymalizacji SEO.

W dzisiejszych czasach nic poza zmianą nie jest stałe. Dlatego proponujemy szkolenia z zakresu pozycjonowania stron w wynikach tzw. bezpłatnych, czyli SEO, w odróżnieniu od SEM, czyli reklam w wyszukiwaniach. Szkolenie SEO ma nauczyć, jak dopasowywać witryny internetowe do oczekiwań potencjalnych klientów.

Jak dać się odszukać?

seo i pozycjonowanie stronSEO można oczywiście zlecić zewnętrznym wykonawcom (np. nam, Kowalom Biznesu), ale naszym zdaniem warto zainwestować w przeszkolenie pracownika, co zdecydowanie bardziej się opłaca. Specjaliści od pozycjonowania mówią zgodnym głosem, że internet wciąż się zmienia i regularne „dopieszczanie” strony to jest co, co Google „lubi” najbardziej. Profesjonalna obsługa klienta polega, w zależności od modelu współpracy, na rzetelnym informowaniu o aktualnych możliwościach.

Nie tylko indeksowanie stron przez roboty google ciągle ewaluuje, zmieniają się również gusta użytkowników i hasła przez nich wyszukiwane. Kontrola pozycji witryny w połączeniu z umiejętnym połączeniem narzędzia google adwords pozwala śledzić zmiany wyszukiwań. Google analitycs jest narzędziem, które umożliwia śledzenie odwiedzin przez użytkowników dzięki określaniu bardzo precyzyjnych wskaźników. Informacje, jakie można uzyskać po szkoleniu SEO pozwalają korzystać z podstawowych informacji zawartych w tzw. analityce.  Zaliczają się do nich: jak internauci  znaleźli Twoją stronę www, po bardziej skomplikowaną analizę zachowań np. jakie zakładki wybierają, czym się kierują po oczywiście wskaźnik konwersji.

Nie musisz znać wszystkich fachowych zwrotów w tej dziedzinie, podobnie jak nie musisz znać działania silnika Twojego samochodu, żeby świetnie i z radością go prowadzić. Od tego są ludzie i szkolenia.

Sprawdź naszą ofertę szkoleń pozycjonowania stron www i korzystania z narzędzi internetowych teraz.

Zakres szkolenia:

Przedstawienie i omówienie podstawowych pojęć: Kontent Marketing, formaty reklamy typu display, Retargeting, Social Media, Landing page, SEM.
Sposoby mierzenia efektywności marketingu online (ROI oraz Key Performance Indicators).
Zwiększenie efektywności działań, metody zwiększania zysków z marketingu online oraz e-commerce.
Strategia utrzymania klienta dzięki marketingowi online (marketing lojalnościowy – Model McKinsey’a).

profesjonalna obsługa klienta

Profesjonalna obsługa klienta jest wyznacznikiem szacunku firmy dla klienta. 68% respondentów badanych w 2009 roku* […]

pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc jest podstawową umiejętnością pracowników ochrony zdrowia. W Polsce rocznie jest ponad 100 tysięcy […]

pisanie tekstów, copywriting

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się długo szukać odpowiedniego, najbardziej pasującego słowa? Pisanie tekstów na strony […]

telemarketing

Telemarketing jest obowiązkowym kanałem sprzedaży dla wielu firm mających do zaoferowania usługi lub produkty. Telemarketing […]